Podzimní prázdniny – Výlet do Národního muzea v Praze_pondělí 29. 10. 2018

Na podzimní prázdniny jsme pro školní děti připravili výlety.                             V pondělí 29. 10. 2018 vyrazíme ze SVČ Slunečnice Přeštice vlakem do Prahy, kde navštívíme Novou budovu Národního muzea. V muzeu je instalovaná stálá expozice „Archa Noemova“ a několik souběžně probíhajích výstav.

Sraz je v SVČ Slunečnice Přeštice v 8:00 hod., návrat v 18:17 vlakem na vlakové nádraží v Přešticích. Součástí ceny je vstupné, jízdné, pojištění a oběd. S sebou si děti vezmou svačinu a pití.

Přihlašování probíhá přes online systém, adresa: online přihlašování na výlet do Prahy, záložka „Akce“. Návod na online přihlašování naleznete na našich webových stránkách v sekci „Ke stažení“.

Počet míst je omezen na 30. Přihlášky přijímáme do 15. 10. 2018, nebo do naplnění kapacity. Na akci se mohou hlásit i náhradníci přes uvedený počet 30.

Přednostně budou přijímáni žáci základních škol. V případě nenaplnění kapacity se mohou na výlet přihlásit i rodiče s menšími dětmi.